Ładowanie...

Nowości


Zaprzestajemy publikacji w tym miejscu.
Wszytkie nasze najnowsze wpisy możecie śledzić na FB 
tutaj.

1 września 2014
Dziś przybliżamy Wam twórczość zespołu Fonetyka z Warszawy. Do słów Rafała Wojaczka panowie napisali bardzo piękną muzę, która
na pianie brzmi jeszcze piękniej. Ale jak nie zagracie to nie usłyszycie ;) 

3 maja 2014
Jako, że pora już późna, zapodajemy dziś piękną balladę w sam raz "Do Kołyski". Zatem po raz kolejny herosi polskiej sceny
muzycznej w Nutlandii.

16 kwietnia 2014

Dziś po raz pierwszy publikujemy nuty do utworu Imagine Dragons - "Radioactive" - musicie przyznać, że utwór jest niesamowiecie energetyczny. A jak brzmi w wersji fortepianowej - poszukajcie na YouTube. My póki co nie dorobiliśmy się jeszcze swojego nagrania, zatem polecamy wersję Evana Duffiego. Nie gra co prawda z naszych nutek, ale brzmi bardzo podobnie do nas :)
Posłuchać i obejrzeć możecie tutaj.


8 marca 2014
Kolejny raz wydajemy już nuty Comy do kolejnego ich utworu, tym razem "Spadam". Jest to troszkę inna wersja niż zapewne znacie, dlatego zachęcamy do posłuchania obu wersji - studyjnej dostęnej tutaj oraz naszego cover'u dostępnego tutaj

8 lutego 2014
Piotr Rubik i "Psalm dla Ciebie" 

5 lutego 2014
"Pierwszy raz" Kasi Wilk miał dziś miejsce w Nutlandii.......po długiej przerwie ale już możecie cieszyć się doskonałą nutą !

13 grudnia 2013
A jednak ! Nie mogło zabraknąć oczywiście kultowego "Last Christmas" z muzyką George'a Michaela.
My tymczasem chcieliśmy przybliżyć Wam polskie brzmienie tej piosenki w wykonaniu 
 Kuby Badacha, Andrzeja Lamperta, Andrzeja Piasecznego oraz Mietka Szcześniaka.

8 grudnia 2013
Z racji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia publikujemy dziś nuty do utworu "Pada śnieg", który jakiś czas temu zaśpiewali Edyta Górniak i Krzysztof Antkowiak. O ile Edyty nie trzeba nikomu przedstawiać, o  tyle postać  Krzysztofa może być nie wszystkim znana. Zatem polecamy poszukać  w sieci :)


27 listopada 2013

Bardzo ciekawy utwór dziś, zresztą jak zawsze :) "Szepty i łzy" i Anna Maria Jopek. A wiecie, że autorem muzyki jest tutaj Wojciech Kilar ? Druga pozycja to Bracia w utworze "Nad przepaścią". Tutaj zaś Edyta Bartosiewicz jako kompozytorka po raz kolejny potwierdziła swą klasę.

20 listopada 2013

Kolejnym debiutującym w naszym zestawieniu zespołem, którego nutki utworów przedstawiamy to happysad.
"Zanim pójdę" dało się słyszeć na ustach całej Polski, a "Taką wodą być" delikatnie koił zmęczone gardło........


14 listopada 2013
Dziś dwa utwory dwóch różnych artystów wywodzących się z Gdańska: Golden Life opisujący odmienne stany świadomości w piosence "Helikopter" oraz utrzymany w zupełnie innym klimacie "Czas nas uczy pogody" i Grażyna Łobaszewska.

7 listopada 2013
Krzyszof Grabowski a.k.a Grabaż jest kolejnym artystą, którego twórczość zamieszczamy w wydaniu nutowym. Wyzwanie nie było proste bo utwory "Nikt tak pięknie nie mówił, że się boi miłości" oraz "Stąpając po niepewnym gruncie"  zespołu Pidżama Porno mają charakter wybitnie gitarowy, ale myślimy, że podołaliśmy zadaniu :)


24 października 2013
"List" z 1995 roku był kolejnym przebojem grupy Hey. Dokładnie 10 lat później zespół wydał płytę "Echosystem" z piękną balladą "Mimo wszystko". W 2013 roku zapisy nutowe obu utworów pojawiają się w Nutlandii. 

20  października 2013
Dziś reprezentantka młodego pokolenia, rocznik '91 Julita Fabiszewska z utworem "Za każdym razem", do którego nuty od dziś
są już w serwisie.

16 października 2013

I znów dzisiejsze wydanie zdominowane jest przez Sylwię, co za talent ! Kolejne dwa hity - "Co z nami będzie" oraz "Sen o przyszłości" zagościły na stałe  w Nutlandii !

12 października 2013
Zwycięska piosenka "Pożyczony" Sylwii Grzeszczak naszej październikowej ankiety i nuty do niej właśnie dziś wypuszczamy :)

9 października 2013

Bartosz Chajdecki swoją przepiękną muzyką z serialu "Czas Honoru" poruszył serca wielu z nas. Wydajemy dziś nuty do 
zacnych utworów "Warszawa" oraz "Polonez" aby każdy z Was mógł zagrać je w pełnym brzmieniu.


5 października 2013
Dziś laureatka naszego plebiscytu znakomita Sylwia Grzeszczak z utworem z pozycji nr 2 najbardziej pożądanych zapisów nutowych - "Małe rzeczy". I jeszcze doskonały Grzegorz Turnau z nutami do "Księżyca w misce" 

4 października 2013
A już w serwisie całkiem świeże nutki:  Wilki z zapisami "Eli Lama Sabachtani" oraz Stare Dobre Małżeństwo z nutami "Z nim będziesz szczęśliwsza".

28 września 2013

Wydajemy dziś dwa zapisy nutowe z naszego rodzimego podwórka. To dwie piosenki grupy Golden Life - "Dobra, dobra, dobra"
oraz refleksyjna ballada "24.11.94" upamiętniająca ofiary pożaru jaki miał miejsce w hali widowiskowej Stoczni Gdańskiej po koncercie zespołu.
Dziś także - Perfect - z tytułem "Niewiele Ci mogę dać" . 

24 września 2013

Dziś publikujemy obiecane dwie nutki pięknych utworów Varius Manx "Tokyo" oraz "Zabij mnie". I po raz pierwszy w Nutlandii
umieszczamy "Sprzedawców marzeń" grupy Myslowitz.


14 września 2013
I oto są !  Nuty do trzech fantastycznych utorów Comy: "Loc cebula i krokodyle łzy", "Jutro" oraz "W chorym sadzie". Rewelacyjne zwłaszcza w naszej ocenie "Jutro" :)

13 września 2013

Na specjalne życzenie przygotowaliśmy i dziś wypuszczamy nuty do utworu autorstwa Wojciecha Kilara do słów Adama Mickiewcza "Precz z moich oczu" pochodzący ze ścieżki dźwiękowej filmu "Trędowata".

12 września 2013

Dziś właśnie ukazały się zapisy nutowe trzech nastrojowych utworów zespołu Goya z bardzo charakterystycznymi partiami fortepianu - "Smak słów", "Mój" oraz "Tylko mnie kochaj". 

02 września 201330 sierpnia 2013
W międzyczasie oczekiwania na kolejne utwory Comy oraz zaległe dwie pieśni Varius Manx wydaliśmy dziś trzy inne, piękne piosenki, które na stałe weszły do klasyki polskiej muzyki. A jest to "Wieża radości, wieża samotności"  z repertuaru kapeli Sztywny Pal Azji, "Ostatni" - piękna nastrojowa ballada Edyty Bartosiewicz oraz niezwykły "Zegarmistrz światła" Tadeusza Wożniaka. 
Musimy przyznać, że do tej pory nie udało nam się zgłębić o czym traktuje ten ostatni utwór.........:)

24 sierpnia 2013
Na chwilę zmieniamy epokę i wydajejmy dziś kultową balladę Comy - "Leszek Żukowski", a przed nami jeszcze wiele utworów tego znakomitego zespołu. Już niebawem kilka świetnych kawałków z Czerwonej Płyty: "Jutro", "W chorym sadzie". Nie może też oczywiście zabraknąć "Los, cebula i krokodyle łzy". Nuty są już prawie gotowe ale chcemy je jeszcze "dopieścić" :)  

21 sierpnia 2013
Dziś kultowy utwór Kobranocki "Kocham Cię jak Irlandię" ujrzał światło dzienne w naszym serwisie.

17 sierpnia 2013
"Autobiografia" właśnie się ukazała......

11 sierpnia 2013
Dziękujemy za Wasze pomysły kolejnych zapisów nutowych. Pierwsze z nich zostały zrealizowane i są już dostępne w naszym serwisie: Human "Słońce moje" oraz Hey "Moja i Twoja nadzieja".

Wkrtótce ukażą się nuty Varius Manx - "Tokyo" i "Dlaczego ja", Kobranocka "Kocham Cię jak Irlandię" oraz Perfect "Autobiografia" i "Niewiele Ci mogę dać".

7 sierpnia 2013
Do końca sierpnia ogłaszamy jak to się ładnie mówi promocję :)
Dla pierwszych 25 osób zainteresowanych zakupem zapisów nutowych, którzy zapiszą się w naszym newsletterze przygotowaliśmy 25 % kupony rabatowe na zakup dowolnego zapisu bądź pliku midi. Numery kuponów roześlemy pocztą. Elektroniczną oczywiście :)